Zaproszenie dla Rodziców

W dniu 26 września o godz. 15.15 zapraszamy na integracyjne spotkanie pod nazwą Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w Przedszkolu KAJTEK  w Srebrnej Górze.

Proponowany przebieg spotkania:

15.15-16.00               Teatrzyk dla dzieci „ Hipcio Flipcio”   ( o grubym hipopotamie, który nosi okulary, czyli o odmiennościach i tolerancji)

15.15-16.00            Spotkanie rodziców i nauczycieli, czyli omówienie spraw bieżących i organizacyjnych

16.00-18.00-            Gry i zabawy na świeżym powietrzu p.t.  „Święto Pieczonego Ziemniaka” oraz  spędzanie czasu przy wspólnym stole.

W związku z powyższym, prosimy o zarezerwowanie wolnego czasu w dniu 26.09.2012  (środa) oraz przyniesienie i/lub przygotowanie potraw (najlepiej z ziemniaków)     według uznania.

Przedszkole przygotuje naczynia jednorazowe, kompot, wodę, herbatę, kawę.

Mile widziane pomysły na wspólne zabawy z dziećmi.